Правила електронної доставки документів

Електронна доставка документів (ЕДД) - безкоштовна бібліотечна послуга для співробітників і студентів нашого університету, яка дає можливість замовити електронну копію друкованого видання з фонду бібліотеки і отримати її за допомогою мережевих технологій.

Замовити електронну копію документа можна з наявних в нашій бібліотеці навчально-методичних матеріалів (методичних вказівок, робочих програм, конспектів лекцій і т.д.).

Порядок і умови виконання замовлення

  1. Для подачі заявки необхідно заповнити встановлений бланк замовлення на нашому сайті «Електронна доставка документів».
    Після заповнення форми потрібно натиснути кнопку «Замовити».
  2. На кожен потрібний вам документ оформляється окреме замовлення.
    Уточнити бібліографічні дані цього документа (прізвище та ініціали автора, назву, шифр, рік видання і т.д.) можна за допомогою послуги «Електронний каталог УФД».
  3. Після отримання замовлення і перевірки наявності електронної копії в базі бібліотеки відповідальний працівник відсилає замовнику необхідний документ. Заявка виконується протягом години після отримання, якщо мова йде про робочий час бібліотеки. Якщо замовлення надійшло в святковий або вихідний день, то виконується в найближчий робочий день.

Основні обмеження при виконанні заявок.