Минулі події

“Зустрічі з цікавими людьми”: Семен Губницький


21 листопада у відділі художньої літератури (к.429) НБ ХНУРЕ відбулась творча зустріч у межах циклу “Зустрічі з цікавими людьми”. (Фото).
На цей раз гостем Літературної вітальні був Семен Губницький — випускник 1972 року і багаторічний викладач ХНУРЕ, літератор-гуморист, міжнародний майстер з шахмат, кандидат технічних наук, доцент і тенісіст.

Зустріч пройшла у формі щирої бесіди з елементами діалогу. С. Губницький продемонстрував публіці безсумнівну ерудицію і безумовний лекторський хист та презентував нещодавно надруковані у 3-х томах поетичні твори під загальною назвою “Майже”. Також увазі відвідувачів була запропонована наочна книжкова виставка, на якій було представлені посібники з гри в шахи, написані Губницьким, та літературні збірки з його публікаціями.

26 жовтня 2017 p. - Halloween у стилі кіберпанк.26 жовтня у відділі художньої літератури НБ ХНУРЕ відбулось тематичне засідання літературного клубу “Осяяння”: “Halloween у стилі кіберпанк”. (Фото).


Це було костюмоване дійство, декорації до якого були створені учасниками клубу. Авторами ідей та їх втілення були Світлана Бараннік та Марія Павлусенко, одні з найкреативніших учасниць клубу. А увечері увазі “осяянців” і гостей було запропоновано кіноперегляд “Той, хто біжить по лезу” (1982). Такі зустрічі у дружньому колі традиційно збирають однодумців та надають натхнення для нових творчих знахідок.

12 жовтня 2017 р.- 10-річчя літературного клуба “Осяяння”

У читальному залі НБ ХНУРЕ (к. 443) відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 10-річчю літературного клубу “Осяяння”. (Фото).
У програмі вечора пролунали вірші Ірини Жарикової, Марії Родинко, Марії Павлусенко, Ганни Ліборських, Тетяни Алексеєвої, Михайла Гакка, авторські пісні Надії Шпакович; мініатюра власного твору і етюд Лемуана у виконанні Тетяни Гринько, а також регтайм Скотта Джопліна “Кленовий листок” у виконанні Микити Стрельчука.
Окрім учасників літературного клубу перед гостями виступили поет і культуролог Віталій Ковальчук, поет Катерина Деришева, автор-виконавець і екс-лідер рок-групи “Без зайвих слів” Лілія Родіонова.
Приємно вразила ліризмом пісень під гитару неодноразова гостя заходів клубу Тетяна Бараннік.
Сюрпризом для глядачів став новий авторський проект “Альнаїр” активної учасниці клубу Світлани Бараннік, яка одночасно виконувала і роль режисера заходу. Перший виступ колективу (Світлана Бараннік — вокал і клавіши, Володимир Гармаш — гітара, Сергій Бараннік — перкусія) потішив гостей високим професіоналізмом виконання, якістю текстів у поєднанні з музикою.
Зовсім непомітно сплинули дві години, і коли чарівна ведуча Марія Павлусенко оголосила виступ М.Вольфсона, який завершував концертну програму вечора поетичним експромтом, глядачам було шкода полишати концерт.
Цей вечір був не тільки творчим звітом клубу за десять років, але й дуже зворушливою зустріччю друзів і зовсім незнайомих людей, яких поєднала поезія і мистецтво в цілому. Подібні зустрічі давно стали необхідними, як повітря.
І, на щастя, у нашому місті є багато клубів, арт-кафе, де може звучати музика, поезія і які мають своїх постійних відвідувачів і шанувальників. Сподіваємося, що для учасників “Осяяння” і його гостей таким місцем є бібліотека ХНУРЕ.
Ми чекаємо на вас і завжди раді вам. Наступне засідання відбудеться 26.10.2017 у відділі художньої літератури (к.419).