Правила користування довідковою службою

Довідкова служба (ДС) - онлайнова інформаційна служба, яка виконує довідки за разовими запитами віддалених користувачів. Є загальнодоступною і безкоштовною для всіх категорій користувачів бібліотеки. Відповіді на запити виконують бібліографи науково-бібліографічного відділу бібліотеки. Запити користувачів виконуються на основі фонду бібліотеки ХНУРЕ, локальної мережі університету, глобальної мережі Інтернет.

Типи запитів:

Як задати питання і отримати відповідь.

Зайдіть в розділ «Довідкова служба», заповніть форму. Всі поля є обов'язковими для заповнення.

У вікні «Питання» чітко сформулюйте запит. Оскільки виконана тематична довідка може містити інтернет-посилання і перелік джерел з фондів бібліотеки, вкажіть, який вид інформації для Вас переважніше. Після того, як Ви заповнили форму і вписали питання, натисніть кнопку «Запитати». Ви побачите підтвердження про отримання питання і його порядковий номер.

Щоб побачити відповідь на питання необхідно зайти ще раз на сторінку ДС. Відповіді на останні 10 питань можна побачити в категорії запитань «Усі». Так само Ви зможете відшукати відповідь в «Архіві виконаних довідок», попередньо запам'ятавши номер Вашого питання.

Перш ніж поставити питання, зверніться в розділ «Пошук в архіві». Можливо, таке питання вже було поставлено і на нього була отримана відповідь. У цьому розділі Ви можете вести пошук по номеру питання або ключовим словом.

Режим і порядок роботи:

Основні обмеження: