Наукова бібліотека ХНУРЕ офіційний партнер УБА

Українська бібліотечна асоціація (УБА) - всеукраїнська громадська організація організована у 1995 році.

Метою УБА є всебічне сприяння розвитку бібліотечно-інформаційної сфери і забезпеченню прав користувачів на якісне і своєчасне бібліотечне обслуговування та доступ до інформації, а також захист спільних інтересів членів Асоціації.

Нині УБА представляє близько 69 тис. бібліотечних працівників з усієї країни, понад 39 тис. бібліотек. Члени Асоціації працюють в публічних, вузівських, шкільних і спеціальних бібліотеках.

НБ ХНУРЕ є офіційним партнером УБА з 2021 року, а деякі співробітники були членами УБА в особистому порядку протягом десяти років.

НБ ХНУРЕ взяла і бере участь у проєктах УБА:

Можливості для користувачів:

У 2021 році для підтримки програми «Цілі сталого розвитку» Бібліотекою була проведена робота з приєднання ХНУРЕ до національного проєкту «Освітня онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта»:

З 1 грудня 2021 року Бібліотека увійшла до мережі офіційних хабів цифрової освіти Національної онлайн-платформи з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка є часткою онлайн-системи «Дія» та є власністю Міністерства цифрової трансформації України.

Хаб цифрової освіти «Цифровізація, досвід, підтримка» Наукової бібліотеки ХНУРЕ створений на базі електронного читального залу і є місцем, куди вільно може завітати кожен громадянин та отримати безкоштовну допомогу у процесі здобуття знань з цифрової грамотності.

НБ ХНУРЕ також взяла участь у Конкурсах УБА:

Зараз НБ ХНУРЕ активно бере участь у заходах, що пропонує УБА: конференціях, вебінарах.


Інформацію надала Етенко Н.Ю., учен.секретар бібліотеки