Проєкт "Єдина картка читача бібліотек ЗВО м. Харкова"

З 1 вересня 2013 року в бібліотеках вищих навчальних закладів м Харкова діє проєкт "Єдина картка читача бібліотек ЗВО м. Харкова".

проєкт передбачає доступ до фондів та електронних ресурсів шляхом безкоштовного обслуговування в читальних залах бібліотек вищих навчальних закладів, які приєдналися до проєкту.
Список бібліотек-учасниць постійно доповнюється.

Увага! Обслуговування здійснюється за наявності Єдиної картки читача, яку студенти і співробітники ХНУРЕ отримують у відділі реєстрації користувачів бібліотеки (к. 440): пн-пт з 9.00 до 18.00.


Загальні правила користування "Єдиною карткою читача бібліотек ВНЗ м. Харкова"

1.Загальні положення.

1.1. Єдина картка читача створюється у рамках проєкту «Єдина картка читача бібліотек внз м. Харкова», у якому беруть участь бібліотеки вищих навчальних закладів Харківського регіону.

1.2. Єдина картка читача забезпечує систему взаємообслуговування читачів у бібліотеках вищих навчальних закладів Харківського регіону.

1.3. Єдина картка читача є документом, який дає право власнику безкоштовно користуватися послугами бібліотек, які беруть участь у проєкті. (Список бібліотек-учасниць)

1.4. Єдина картка читача виготовляється за єдиним шаблоном, і містить наступні дані:

1.5. Термін дії єдиної картки читача визначається за категоріями:

2. Порядок отримання єдиної картки читача.

2.1. Читач реєструється та отримує єдину картку читача у бібліотеці вищого навчального закладу, де навчається або працює, згідно з правилами користування даною бібліотекою.

2.2. Читачі, які були вже зареєстровані у бібліотеці на час введення єдиної картки читача, повинні отримати цю картку для використання ресурсів та послуг тих бібліотек, що беруть участь у проєкті «Єдина картка читача внз Харкова».

2.3. При втраті, пошкодженні, зміні прізвища читача, єдина картка читача поновлюється згідно з правилами користування бібліотекою.

3. Права та обов’язки користувача, який отримує єдину картку читача.

3.1. Єдина картка читача дає право власнику безкоштовно користуватися фондами, електронними ресурсами, послугами, які надаються на території бібліотек-учасниць проєкту «Єдина картка читача бібліотек внз Харкова».

3.2. Єдину картку читача забороняється передавати іншій особі.


Мандруй з "Єдиною карткою читача" за допомогою віртуальної мапи учасників проєкту!