Попереднє замовлення літератури

Послуга тимчасово не надається


Правила попереднього замовлення літератури
з фонду бібліотеки ХНУРЕ

✔ Дана послуга дозволяє зробити попереднє замовлення на літературу з фонду бібліотеки та отримати його в обраних місцях без додаткового очікування.

✔ Використовувати послугу попереднього замовлення літератури можуть лише користувачі, які зареєстровані на сайті Наукової бібліотеки ХНУРЭ.

✔Для замовлення літератури необхідно зробити:
     Крок 1. За допомогою електронного каталогу знайти бажану літературу.

     Крок 2. Нажати кнопку «Замовити».
     ! Одночасно можна замовити не більше 5 найменувань.

     Крок 3. У разі появи форми «Авторизація» ввести e-mail або номер читацького квитка та пароль, що вигаданий      Вами при реєстрації на сайті бібліотеки.

     Крок 4. У вікні «Оформлення виданого документа» виберіть місце видачі та натисніть «Підтвердити».

✔ Замовлення що надійшли в будні дні (понеділок-четвер) до 15:00, будуть виконані протягом наступної доби. При наявності замовлення після 15:00 в п'ятницю час виконання збільшується на 1 робочий день. Замовлення, що з'явилися у вихідні та святкові дні, будуть виконані протягом найближчого робочого дня.

✔ Після оформлення замовлення користувач може переглянути інформацію про його стан в особистому кабінеті в розділі «Замовлення» на сайті бібліотеки.

✔ Замовлені книги зберігаються на абонементах і в читальних залах не більше 3-ьох робочих днів.

✔ Додаткову інформацію про наявність конкретної літератури та умови її використання можна отримати, звернувшись із відповідним запитом у Довідкову службу бібліотеки.