Тестовий доступ до БД

IOPscience extra

З 21 листопада до 29 грудня 2017 року видавництво Institute of Physics Publsihing надає доступ до ресурсу IOPscience extra.

Повний перелік журналів (77 найменувань) та архів (більше 90 назв 700000 статей з питань атомної та молекулярної оптики, конденсованих середовищ, астрономії та астрофізики, математичної та теоретичної фізики, фізики високих енергій, фізики плазми, прикладної фізики, систем автоматизації експерименту і вимірювань, біофізики і фізики Землі) доступні за адресою.

Онлайн-відеоролики дозволять дослідникам максимально використовувати контент і функції пошуку.

Polpred.com

До 15.10.2018 р. відкрито тестовий доступ до БД Polpred.com - це огляд засобів масової інформації.

Aрхів важливих публікацій формуeтся вручну.
База даних з рубрикатором: 53 галузi/600 джерел/8 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв'ю 13000 перших осіб.
Щодня отримуємо тисячу новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років.
Пошук з налаштуваннями.
Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші.
Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

Доступ до Polpred.com відкритий з усіх компютерів мережі університету.

Адреса доступу
логин: kturekharkov
пароль: zykicypyp.

Бібліометрика української науки

Система "Бібліометрика української науки" призначена для надання суспільству цілісної картини стану вітчизняного наукового середовища.

Інформаційні ресурси Системи формуються шляхом опрацювання:

  • створених науковцями на платформі Google Scholar бібліометричних профілів, які містять вивірену ними інформацію про результати публікаційної діяльності (ця платформа має найбільший обсяг проіндексованих наукових праць і є загальнодоступною);
  • бібліометричних показників систем Scopus, Web of Science, Ranking Web of Research Centers, Російський індекс наукового.

Архів