Служба захисту інтелектуальної власності і дослідницької роботи студентів

Місце розташування: головний корпус, 4 поверх, кімн. 437.

Основні функції:
☛ Забезпечення набуття Університетом майнових прав на об'єкти права інтелектуальної власності, що створені в результаті його наукової, науково-технічної та науково-дослідної діяльності, та сприяння введенню їх в господарський оборот.
☛ Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямами, дорученими Університету Міністерством освіти і науки України.
☛ Організація участі студентів Університету у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, яка проходить в інших ВНЗ України.
☛ Організація та проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямів та підсумкової науково-практичної конференції на базі Університету.
☛ Організація участі студентів Університету у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт поза межами університету.
☛ Організація участі студентських наукових робіт у регіональному конкурсі студентських наукових робіт.
☛ Переклад та редагування перекладів наукової, технічної, патентної, суспільно-політичної, економічної та іншої спеціальної літератури, нормативно-технічної документацію, матеріалів листування зі сторонніми (в т.ч. зарубіжними) установами і підприємствами, а також матеріалів конференцій, нарад, семінарів тощо з англійської та французької мов на українську та російську мови та навпаки.

У структуру служби входить:

  • сектор захисту інтелектуальної власності;
  • сектор науково-дослідної роботи студентів;
  • сектор перекладу та редагування перекладів наукової, технічної, патентної, суспільно-політичної, економічної та іншої спеціальної літератури.

Просимо звертатися:
☛ З питань оформлення заявочних документів на об'єкти права інтелектуальної власності, що створені в результаті наукової, науково-технічної та науково-дослідної діяльності, та надання консультацій співробітникам Університету з їх оформлення:
Зоріна Олена Василівна, фахівець 1-ої категорії, olena.zorina@nure.ua,
Череднікова Лідія Петрівна, інженер 1-ої категорії, lidiia.cherednikova@nure.ua,
Єфімов Євгеній Олександрович, завідувач служби, yevhenii.yefimov@nure.ua.

☛ З питань організації науково-дослідної роботи студентів (студентські олімпіади, конкурси студентських наукових робіт, регіональні конкурси):
Сачко Антоніна Дмитрівна, інженер 1-ої категорії, antonina.sachko@nure.ua.

☛ З питань організації проведення щорічного Міжнародного молодіжного форуму (далі - ММФ) і науково-технічної виставки в рамках ММФ:
Сачко Антоніна Дмитрівна, інженер 1-ої категорії, antonina.sachko@nure.ua,
Новосьолова Світлана Кузьмівна, інженер 1-ої категорії, svitlana.novosolova@nure.ua,
Романенко Віра Михайлівна, адміністратор БД, vira.romanenko@nure.ua.

☛ З питань перекладу та редагування перекладів наукової, технічної, патентної, суспільно-політичної, економічної та іншої спеціальної літератури:
Пащенко Лариса Федорівна, провідний перекладач, larysa.pashchenko@nure.ua.
Керівник служби
фахівець 1 категорії
Єфімов Євгеній Олександрович
yevhenii.yefimov@nure.ua
т. 702-13-97