Вебінарів Clarivate

Добрий день, шановні колеги!

Пропонується серія 45 хвилинних вебінарів Clarivate українською цього тижня, а також запрошуємо на вебінар про практики уникання у зустрічами з хижацькими виданнями з запрошеними спікерами 31 травня.

 

Бліц «Інструкції для початківців» -  вебінари на одному тижні тривалістю 45 хв. Можна відвідати обраний вебінар, а можна серію.


24 травня

Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: Авторські профілі

Тези: Можливості, створення, корегування профіля науковця у Web of Science та ORCID. Підтверджені та непідтверджені записи. Що і як може бути представлено. Наявні метрики та інтерпретація їх. Аналіз складнощів з якими стикаються при роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:00
Реєстрація
: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_vPmlpRJkQRSotVvPGaQNzQ


25 травня

Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: Журнали для публікації

Тези: На що звернути увагу при відборі видань для публікації. Метрики та їхня інтерпретація. Вартість публікації. Публікаційний процес. Рецензування. Перевірка індексації. Аналіз складнощів з якими стикаються при роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:00
Реєстрація: 
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_dargiWWsST-RVxxSKimV8A

 

31 травня

Спільний семінар з директорами наукових бібліотек Юлією Главчевою (НТУ «ХПІ) та Ольгою Ольшевською (ОНТУ)

Тема:  Хижацькі видання vs бібліотекарі та науковці.

Тези: За деякими підрахунками на сьогодні в світі нараховується біля 10 000 хижацьких видань. На жаль, достатньо часто науковці мають складнощі з ідентифікацією та відхиленням пропозицій від нечесних видань, що спричинює не лише втрату результатів, грошей та часу але і репутації як науковця так і установи. На вебінарі нагадаємо основні типи хижацьких видань, та практичний досвід роботи наукових бібліотек Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» та Одеського національного технологічного університету щодо допомоги науковцям щодо підбору видання для публікацій. 

Час 15:00–16:00

Реєстрація:   https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_ztN4gI-NRKubkDQv3RBORQ

 

До кінця травня триває серія зум зустрічей о 12:15 де можна наживо поставити питання та отримати відповіді

Topic: Запитай про WOS

Join Zoom Meeting 

Meeting ID: 836 0748 3154

Passcode: 244399