Просування журналів в міжнародні БД

Для просування наукових журналів в міжнародні БД пропонуємо перелік Науковометричні БД, пошукових систем і репозитаріїв.

Scopus - міжнародна наукометрична, бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих в наукових виданнях. Індексує 18 тис. назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5 тис. видавців. Завантажити Scopus Title List.

 

Ulrich's Periodicals Directory - передплатний каталог американського видавництва Bowker, є найбільшою БД, яка описує світовий потік періодичних видань по всьому тематичними напрямками.

 

OpenAIRE - найбільший європейський репозитарій, сховища пов'язані через регіональні та тематичні мережі. Дві з найбільших регіональних мереж OpenAire знаходяться в Європі і LA Referencia в Латинській Америці.

 

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських вчених. Більш детально з публікаціями можна ознайомитися тут.

 

Index Copernicus (Польша) - міжнародна наукометричними база. (Index Copernicus Journals Master List). Даний сайт включає індексування, ранжування та реферування журналів, а також є платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проєктів.

 

WorldCat — найбільша в світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн. записів про всіх видах творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. Бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center.

 

Directory of Open Access Journals (DOAJ) – це директорія, яка пропонує вільний (безкоштовний) доступ до понад 1500 наукових і академічних журналів в електронному форматі в усіх напрямках. Мета директорії складається в просуванні і популяризація стрімко зростаючої кількості наукових журналів, доступних безкоштовно через Інтернет, а також у підвищенні ролі міжнародного руху "Журнали у відкритому доступі" (Open Access Journals) і полегшення доступу до вільних електронних наукових та дослідницьких журналам.

 

EBSCO - грегатор повнотекстових видань. Включає в себе 375 повнотекстових баз даних і більш 350000 електронних книг.

 

ResearchBib - міжнародна мультидисциплинарная база даних наукових журналів, що включає в себе опису журналів більш ніж 5400 видавців.

 

American Chemical Society - асоціація американського хімічного товариства, заснована в 1876 році, налічує 163,000 учасників. Є авторитетним джерелом інформації в усіх областях хімії та суміжних науках.

 

Directory Indexing of International Research Journals - це сервіс, який надає доступ журналам, які контролюють якість публікацій з відкритим доступом. Каталог, індексуючи журнали, прагне бути всеосяжним і охоплювати всі наукові та академічні журнали відкритого доступу, які використовують відповідні системи контролю якості.

 

Directory of Research Joiunals Indexing (DRJI) - надає вільний доступ до наукової літератури для підтримки використання досліджень та інформації з метою поліпшити якість навчання, викладання, досліджень. Для індексації на сайті розглядаються і оцінюються тисячі ресурсів, щоб допомогти дослідникам вибрати ключові веб-сайти і журнали по тематиці дослідження.

 

CrossRef – це об'єднання наукових видавництв, яке розвиває загальну інфраструктуру для підтримки більш ефективних наукових комунікацій. Система цитування CrossRef сьогодні охоплює понад 68 мільйонів журнальних статей та інших елементів контенту (книги, дисертації, технічні звіти і т.д.) з тисяч наукових і професійних видавців по всьому світу.

 

Open Academic Journals Index (OAJI) є повнотекстової базою даних наукових журналів відкритого доступу. Мета даної бази полягає в складанні міжнародної платформи для індексації у відкритому доступі наукових журналів. У короткостроковій перспективі, розглядається розрахунку Impact Factor журналу.

 

Sherpa/Romeo – база даних, в якій зібрано інформацію про етику публікації і політиці видання. Sherpa / Romeo є частиною Sherpa служб, заснованих в університеті Ноттінгема і співпрацює з багатьма міжнародними партнерами, які вносять вклад в розробку і підтримку служби.

 

Researcher ID – це вільне загальнодоступне інтерактивний простір для створення індивідуального номера ResearcherID і персонального профілю. Використання ResearcherID дозволяє сформувати повний список статей автора, включених в базу даних Web of Science.

 

LinkedIn – професійна соціальна мережа. LinkedIn надає можливість зареєстрованим користувачам створювати і підтримувати список ділових контактів, дозволяє публікувати інформацію про ділових поїздках, майбутніх конференціях, читаються книгах.

 

Google Scholar — пошукова система, яка індексує повні тексти наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Google Scholar включає статті, які опубліковані в журналах, статті, які зберігаються в репозитариях або знаходяться на сайтах наукових журналів, особистих сторінках вчених.

 

EndNote — комерційна система управління бібліографічною інформацією, що застосовується для управління посиланнями і бібліографією, що дозволяє відформатувати їх згідно з численними стандартам цитування. Виробник - Thomson Reuters.

 

Наукова періодика України - безкоштовна електронна бібліотека наукових журналів, що видаються в Україні вищими навчальними закладами та науковими установами.