Ресурси для пошуку та аналізу наукових публікацій та конференцій

Альтернативні джерела для пошуку та оцінки конференцій у галузі комп'ютерних наук та технологій:

  1. CORE (Computing Research and Education Association of Australasia): CORE Rankings займається оцінкою та ранжуванням наукових конференцій з комп'ютерних наук. Це джерело використовується багатьма вченими для оцінки якості конференцій. Вони публікують рейтинги конференцій із градацією від A* (найвищий) до C.
  2. SCImago Journal & Country Rank (SJR) Conference
    SJR індексує як журнали, так і конференції на основі даних із Scopus. Він пропонує рейтинги та показники цитування, що дозволяє оцінити вплив конкретних конференцій.
  3. dblp - є великою базою даних наукових публікацій у галузі комп'ютерних наук. Він не надає рейтинг безпосередньо, але є потужним інструментом для пошуку інформації про статті та конференції.
  4. IEEE Xplore спеціалізується на публікаціях в галузі інженерії, технологій та комп'ютерних наук. Він також індексує конференції, організовані IEEE, та надає інформацію про публікації та цитованість. Можливе сортування за актуальністю, назвою, датою, місцем проведення.
  5. ACM Digital Library індексує публікації та конференції у галузі комп'ютерних наук. Вона охоплює важливі конференції Асоціації обчислювальної техніки (ACM).
  6. Resurchify Resurchify - надає рейтинги конференцій та журналів на основі індексації та цитованості. Він пропонує широкий список конференцій з інформацією про їхній рейтинг та міжнародну популярність.
  7. Conference Ranks - дозволяють дослідникам та вченим оцінювати якість та рівень конференцій, щоб приймати рішення про подання наукових статей або участь у заходах.
  8. PaperCrowd - це платформа для пошуку конференцій та семінарів, а також для подання заявок на участь.
  9. Google Scholar Metrics - сервіс Google індексує конференційні статті та надає інформацію про цитування. Google Scholar може бути корисним для оцінки рівня цитування та популярності конференцій.


ТОП-10 статей із найбільшою кількістю переглядів на ScienceDirect (з 18 листопада 2024 р. по 24 листопада 2024 р.)

Публікації та кафедри ХНУРЕ за версією аналітичного інструменту SciVal:

Публікації авторів ХНУРЕ у журналах першого квартилю Q1 БД Scopus у 2024 році за версією аналітичного інструменту SciVal >>>

Публікації авторів ХНУРЕ у журналах другого квартилю Q2 БД Scopus у 2024 році за версією аналітичного інструменту SciVal >>>

Показники кафедр ХНУРЕ у БД Scopus згідно з аналітичним інструментом SciVal >>>

Інформацію надали Кусмарова Ольга, координатор e-сервісів НБ ХНУРЕ;
Єлизавета Шевченко, відділ електронних ресурсів НБ ХНУРЕ;
Андрієнко Олена, провідний редактор НБ ХНУРЕ