Правила користування довідковою службою

Довідкова служба (ДС) - онлайнова інформаційна служба, яка виконує довідки за разовими запитами віддалених користувачів. Є загальнодоступною і безкоштовною для всіх категорій користувачів бібліотеки. Відповіді на запити виконують бібліографи науково-бібліографічного відділу бібліотеки. Запити користувачів виконуються на основі фонду бібліотеки ХНУРЕ, локальної мережі університету, глобальної мережі Інтернет.

Типи запитів:

Як задати питання і отримати відповідь.

Щоб мати можливість скористатися онлайн-послугой ДС, Вам потрібно зареєструватися на сайті бібліотеки ХНУРЕ, шляхом заповнення форми (інструкція з реєстрації).

У вікні «Запитання» ДС чітко сформулюйте запит. Оскільки виконана тематична довідка може містити інтернет-посилання і перелік джерел з фондів бібліотеки, вкажіть, який вид інформації для Вас переважніше. Натисніть кнопку «Запитати». Ви побачите підтвердження про отримання питання і його порядковий номер.

Якщо Ви не маєте бажання реєструватися, потрібно обов'язково заповнити наступні поля: ваше ім’я, email (відповідь також дублюється на Ваш email) і запит.

Щоб побачити відповідь на питання необхідно зайти ще раз на сторінку ДС. Відповіді на останні 5 питань можна побачити в категорії запитань «Усі». Так само Ви зможете відшукати відповідь в архіві виконаних довідок, попередньо запам'ятавши номер Вашого питання.

Перш ніж поставити питання, відкрийте вікно «Знайти у відповідях». Можливо, таке питання вже було поставлено і на нього була отримана відповідь. Пошук Ви можете вести по номеру питання або ключовим словом.

Режим і порядок роботи:

Основні обмеження: