Відділ літератури іноземними мовами

Місце розташування: головний корпус, 4 поверх, кімн. 438.

Основні функції:
☛ Індивідуальне обслуговування користувачів усіх категорій за абонементною формою та у читальному залі при відділі.
☛ Виконання довідок і надання консультацій щодо наявності літератури у фонді відділу, бібліотеки, користування довідково-пошуковим апаратом бібліотеки та ін..
☛ Організація наочних виставок.
☛ Створення віртуальних виставок.

Обслуговування у відділі здійснюється за наявності картки читача.

Фонд відділу представлений виданнями 26 мовами, у тому числі англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською, польською, португальською, китайською, угорською, арабською мовами на паперових та електронних носіях. До нових підручників з іноземних мов наявні аудіоматеріали.

У відділі є також:
 ᠅ художні видання, розраховані на читачів усіх рівнів підготовки;
 ᠅ література з історії та мистецтва;
 ᠅ довідкова література: мовні словники,(загальні та фахові) енциклопедії (наприклад, The World Book Encyclopedіa, McGRAW-Hill Multimedia Encyclopedіa of SCIENCE &TECHNOLOGY), довідники;
 ᠅ покажчики журналів, що надійшли до бібліотек Харкова.

Для пошуку необхідних видань та документів можна скористатись картковими алфавітним (законсервований з 2017р.) та систематичним каталогами на фонд відділу, електронним каталогом.

Нові надходження можна переглянути у Бюлетені нових надходжень.

До складу відділу входять абонемент, де можна отримати літературу, щоб почитати у вільний час та читальний зал іноземної літератури, де, розмістившись самостійно або з друзями можна не тільки почитати, але й підготуватись до занять або іспитів.Завідувачка відділу
Козедуб Наталя Федорівна
nataliia.kozedub@nure.ua