Семінар-презентація«Модернізація бібліотечного сервісу:
нові програмні продукти та техніка».

28 квітня 2016 року


Учасники семінару:

Модератори семінару:
Грищенко Тамара Борисівна, директор НБ ХНУРЕ
Влащенко Людмила Георгіївна, заст. директора.

Місце проведення: м. Харків, проспект Науки, 14, ст. метро Наукова, ХНУРЕ, 4 поверх головного корпусу ХНУРЕ, великий читальний зал.

Фото з семінару див. у "Галереї"

Звіт про семінар

Семінар-практикум «Модернізація бібліотечного сервісу: презентація нових програмних продуктів і техніки», що присвячений актуальним питанням інноваційної діяльності бібліотек, відбувся 28 квітня 2016 року в науковій бібліотеці ХНУРЕ.

Основна мета семінару: ознайомити представників бібліотечної громадкості Харківського регіону з новою версією автоматизованої інформаційно-бібліотечної системи «УФД/Бібліотека»; дізнатися про комплексні IT-рішення від компанії Спецвузавтоматика і в реальному режимі часу побачити роботу сучасного презентаційного обладнання, копіювально-розмножувальної техніки, отримати професійну консультацію з використання цих пристроїв від фахівців компанії Epson.

У читальному залі №1 був організовано презентаційний майданчик і представлені книжкові виставки з комп'ютерної тематики.

В роботі семінару взяли участь 55 керівників та провідних фахівців з питань автоматизації з 19 бібліотек м.Харкова та м.Сум, виявили активну зацікавленість представники кафедр ХНУРЕ.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор наукової бібліотеки ХНУРЕ Грищенко Тамара Борисівна. Вона охарактеризувала основні напрямки розвитку сучасної бібліотеки.

В ході семінару-практикуму було заслухано 3 доповіді, в яких учасники поділилися своїм цінним досвідом. Всі виступи викликали великий інтерес і жваве обговорення.

Підводячи підсумки роботи заходу, відповідальний організатор і ведуча семінару - Влащенко Л.Г., заст. директора НБ ХНУРЕ, побажала всім учасникам щоб:


Контактна інформація:
Служба методичного забезпечення НБ ХНУРЕ
e-mail
тел. (057) 702-11-78