Обслуговування користувачів бібліотеки під час воєнного стану


  1. Під час воєнного стану Наукова бібліотека ХНУРЕ обслуговує користувачів виключно у дистанційному режимі.

  2. Право користування НБ ХНУРЕ у дистанційному режимі мають: студенти всіх форм навчання (денної, заочної, дистанційної, післядипломної освіти та підготовчого відділення), аспіранти, науково-педагогічні працівники, здобувачі наукових ступенів, співробітники структурних підрозділів Університету та інші відвідувачі, що зареєструються у сервісі попереднього запису для сторонніх користувачів

  3. У дистанційному режимі доступні:

  4. * Завантаження електронних версій документів з цих джерел доступне виключно для студентів та співробітників ХНУРЕ за умови реєстрації на сайті НБ ХНУРЕ! (Інструкція з реєстрації )

  5. За бажанням користувача та за наявності технічної можливості НБ ХНУРЕ може надавати в електронному вигляді наступні документи: статті з періодичних видань, доповіді з матеріалів науково-практичних заходів, частини з книг, методичні вказівки та інше.

  6. Згідно з правилами користування НБ ХНУРЕ користувачі несуть відповідальність за несанкціоноване використання створених у бібліотеці баз даних, інших об'єктів власності, які надаються у користування згідно з законодавством України.

  7. Під час роботи у режимі воєнного стану НБ ХНУРЕ не надає користувачам деяких дистанційних послуг, а саме: обслуговування за міжбібліотечним абонементом (МБА), попереднього замовлення літератури, а також оцифрування на замовлення.

  8. Ознайомлюватись з новинами бібліотеки можна на сайті бібліотеки та сторінках соціальних мереж:

  9. У разі виникнення питань Ви можете звернутись: