Архив

EBSCO


До 10 червня 2018 р. через локальну мережу університету за адресою http://search.ebscohost.com надається тестовий доступ до ресурсів провідного постачальника електронних сервісів та баз даних на ринку інформаційних послуг EBSCO.


Доступні:

 • Academic Search Premier - мультидисциплинарная повнотекстова база даних з комп'ютерних наук, інженерії, фізики, хімії, лінгвістиці, мистецтву і літературі, медичним наукам, етнічних досліджень і т.д.
 • Business Source Premier - найпопулярніша в галузі база даних бізнес-досліджень, що надає повний текст для більш ніж 2300 журналів з усіх дисциплін бізнесу, включаючи маркетинг, управління, MIS, POM, облік фінансів і економіки.
 • ERIC - онлайн-ресурс з літератури і досліджень в галузі освіти. Зміст включає в себе статті журналів, дослідні звіти, навчальні плани і навчальні посібники, документи для конференцій, дисертації та тези, а також книги, що відносяться до 1966 року.
 • European Views of the Americas: 1493 to 1750 - нова бібліографічна база даних створена з «European Americana: хронологічний довідник по роботах, надрукованим в Європі по Північній Америці, 1493-1750. Ресурс містить понад 32 000 записів і являє собою докладний посібник з друкованим записів про Північній і Південній Америці, написане в Європі до 1750 року.
 • GreenFILE - пропонує інформацію, що охоплює всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище, включаючи контент по глобальному потеплінню, зеленому будівництву, забруднення, стійкого сільського господарства, відновлюваної енергії, переробки і т.д.
 • Health Source: Consumer Edition - 80 журналів з охорони здоров'я, спортивній медицині.
 • Health Source: Nursing/Academic Edition - близько 550 наукових журналів, присвячених багатьом медичним дисциплін, включаючи інформацію про ліки.
 • Library, Information Science & Technology Abstracts (LISTA) - журнали, книги, дослідні звіти і матеріали з бібліотечної справи, класифікації, каталогізації, бібліометрія, онлайн-пошуку інформації та управління інформацією.
 • MasterFILE Premier - мультидисциплинарная база даних, розроблена спеціально для публічних бібліотек, містить повний текст для майже 500 довідників і більше 164 400 первинних документів, а також колекцію зображень з більш ніж 592 000 фотографій, карт і прапорів.
 • MEDLINE - база даних по медицині, сестринській справі, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров'я, доклінічних науках і багато іншого.
 • Newspaper Source - ресурс надає повні тексти більш ніж 40 (США) і міжнародних газет, а також телевізійних і радіопередач.
 • Regional Business News (пробна версія) - 80 регіональних ділових видань, що охоплюють всі столичні і сільські райони в Сполучених Штатах.
 • Teacher Reference Center - реферати 280 найпопулярніших журналів для викладачів та адміністраторів.

IOPscience extra

З 21 листопада до 29 грудня 2017 року видавництво Institute of Physics Publsihing надає доступ до ресурсу IOPscience extra.

Повний перелік журналів (77 найменувань) та архів (більше 90 назв 700000 статей з питань атомної та молекулярної оптики, конденсованих середовищ, астрономії та астрофізики, математичної та теоретичної фізики, фізики високих енергій, фізики плазми, прикладної фізики, систем автоматизації експерименту і вимірювань, біофізики і фізики Землі) доступні за адресою.

Онлайн-відеоролики дозволять дослідникам максимально використовувати контент і функції пошуку.

DE GRUYTERЗ 1 квітня до 30 червня 2017 року відкрито тестовий доступ до е-журналів БД DE GRUYTER.

Предметна область: комп'ютерні науки, математика, фізика, інженерія, матеріалознавство, право, медицина, філософія.

Global Health

Компанія Wolters Kluwer Health активно працює в сфері цифрових інновацій, які дозволяють поліпшити обмін медичною інформацією, а також надає відомості і рішення, спрямовані на поліпшення догляду за пацієнтами.

Від освіти до досліджень, від досліджень до практики - ресурси Wolters Kluwer Health надають всю необхідну інформацію для співробітників системи охорони здоров'я, студентів, наукових співробітників та бібліотекарів.


Ресурс Global Health містить понад 7000 журналів, звітів, книг, матеріалів конференцій в сфері охорони здоров'я. Контент становить понад 2,7 млн. наукових записів з 1973 р. по теперішній час.

Адреса доступу
Ім'я користувача: 13209res
Пароль: bfoUPfYh

Visible Body Muscle Premium

База даних Visible Body Muscle Premium — це 3D інтерактивний біомедичний визуализатор, який ілюструє основні рухи різних м'язів всього людського тіла і показує як вони взаємодіють з кістками, нервами та зв'язками.


Адреса доступу
Ім'я користувача: 13211res
Пароль: C2BVzN2O

ACM Digital Library

До 17 грудня 2016 року відкрито тестовий доступ до ACM Digital Library - електронній бібліотеці професійної асоціації в області комп'ютерних наук та інформаційних технологій.

Адреса доступу

Тут повний перелік всіх доступних матеріалів.

Amirsys Imaging Reference Center

C 9 листопада до 30 листопада 2016 року відкрито тестовий доступ до бази даних Amirsys Imaging Reference Center.

Предметна область: радіологія і загальна медицина.

Включає в себе зображення, ілюстрації, а також понад 40 000 журнальних посилань.

Адреса доступу
Ім'я користувача: 12939res
Пароль: EI3WBrSg

База даних PsycBOOKS®

З 10 до 31 жовтня 2016 року відкрито тестовий доступ до БД PsycBOOKS®.

PsycBOOKS включає в себе наукову, довідкову та навчальну літературу з психології та суміжних областей, видану American Psychological Association.

Доступ до ресурсу
Ім'я користувача: 12764res
Пароль: Aeb6nqYD

BIOSIS Previews®

З 14 до 30 вересня 2016 року відкрито тестовий доступ до платформи Ovid.

Видавництво Thomson Reuters представляє базу даних BIOSIS Previews®.

Предметні області: біохімія і біофізика, біологія, біомедична інженерія, біотехнологія, молекулярна біологія та інші.

Доступ до ресурсу
Ім'я користувача: 12669res
Пароль: dchADTKC

De Gruyter eBooks

З 4 травня по 10 червня 2016 року відкрито тестовий доступ до платформи De Gruyter eBooks.
Колекція електронних книг німецького видавництва Walter de Gruyter GmbH налічує близько 50 000 найменувань по 28 галузям знань:

 • комп'ютерні науки,
 • інженерія,
 • математика,
 • право,
 • економіка,
 • матеріалознавство,
 • фізика,
 • соціальні науки,
 • філософія.

Кожна нова книга з'являється одночасно в паперовому та електронному вигляді (формат EPUB та PDF).

Шлях до повних текстів: De Gruyter eBooks - Product Types - Books - Subject - например Engineerings - Open Access - вибрати одну з книг і клікнути на Назва книги - Read Content - Download Full Text PDF

CRCnetBASE

До 26 травня 2016 року відкрито тестовий доступ до ресурсу CRCnetBASE.
Колекція містить довідники, посилання, монографії від Taylor & Francis Group.

Cambridge University Press

З 19 квітня до 31 травня 2016 року відкрито тестовий доступ до платформи Cambridge Journals Online.

Видавництво Cambridge University Press презентує повнотекстові наукові журнали з різних галузей знань, включаючи електроніку, радіотехніку, обчислювальну техніку, кібернетику, інформатику, електротехніку і нанотехнології..

OECDiLibrary

З 18 квітня по 1 червня 2016 року відкрито тестовий доступ до платформи OECDiLibrary.
Це електронна бібліотека, що надає інформацію в сфері світової економіки, суспільного життя і навколишнього середовища.

Ресурс містить:

 • 10.000 повнотекстових публікацій
 • 35 журнальних серій, що охоплюють понад 1000 видань
 • 4500 робочих доповідей
 • 30 інтерактивних статистичних баз даних, які об'єднують близько 5 мільярдів записів.

Використовуються різні формати (перш за все PDF, ePUB, XLS, Active Chart).

MITT Press

З 7 квітня до 7 червня 2016 р. видавництво MITT Press пропонує двомісячний безкоштовний пробний доступ до ресурсу MIT CogNet, який містить наукові публікації з когнітивістики, психології, нейронауки, лінгвістики, філософії свідомості.

Електронні книги, журнали, довідники доступні за адресою.

SAGE Premier

З 23 березня по 23 квітня 2016 відкрито тестовий доступ до журналів SAGE Premier.

Предметна область: матеріалознавство та інженерія; біомедичні і ествественно науки; громадські, гуманітарні та науки про здоров'я.

PressReader

З 11 березня по 23 квітня 2016 відкрито тестовий доступ до платформи PressReader. Ресурс містить цифрові копії більше 5000 найменувань газет і журналів. На ресурсі представлена преса з 100 країн світу на 60 мовах. Портал пропонує ліцензовані видання і оновлюється щодня. Газети представлені як в традиційному форматі і розмірі з повним змістом, так і в оптимальному для читання з екрану режимі SmartFlow. Серед інших переваг ресурсу: зручна навігація, переклад статей, можливість друку статей або окремих колонок, аудіо-версії, мобільна версія і версія для е-рідерів.
Инструкция пользователя

Китайские базы данных

З 22 лютого до 22 березня 2016 відкрито тестовий доступ до китайським базам даних наукової інформації:

 • China Academic Journals Full-text Database (CJFD)
 • China Yearbooks Full-text Database (CYFD)
 • China Doctoral Dissertations/ Masters' Theses Full-text Database (CDMD)
 • China STM English Journals&Proceedings Focus (CSTM)
 • Journals Translation Project

 China Academic Journals Full-text Database - повнотекстова база даних китайських наукових журналів, що містить більше 7000 видань. БД охоплює гуманітарні, суспільні дисципліни, юридичні науки, науки про життя, математику і фізику, медицину. Серед них як найбільш відомі, так і регіональні, вузькопрофільні та малотиражні видання. Повні тексти публікацій доступні з 1994 року.

China Yearbooks Full-text Database - повнотекстова база даних китайських щорічників, яка містить близько 1500 найменувань щорічників з літератури, філософії, історії, підприємництву, економіці, юриспруденції, сільському господарству і т.д. У щорічниках публікуються провідні китайські фахівці, обговорюються актуальні проблеми китайської економіки, суспільно-політичне життя, наука, даються прогнози на найближче майбутнє.

China Doctoral Dissertations/Masters' Theses Full-text Database (CDMD) - повнотекстова база даних китайських дисертацій. Містить кілька сотень тисяч докторських і магістерських дисертацій, защіщіенних в Китаї з з 1994 року . Анотації всіх дисертацій доступні англійською мовою.

China STM English Journals&Proceedings Focus (CSTM) - повнотекстова база даних, яка охоплює всі англомовні наукові ресурси, які видаються на материковому Китаї. В даний момент на платформі зібрана колекція з 198 198 повнотекстових журналів і 1217 збірок конференцій англійською мовою з медицини, техніки, а також за природними, прикладним, соціально-гуманітарних наук. Архів деяких видань представлений з 1935 року. Більш 160 журналів включені в SCI (Science Citation Index) и EI.

Journals Translation Project - англомовна платформа, орієнтована на вчених, які не володіють китайською мовою. ДБ містить професійний переклад статей, відібраних з високоякісних рецензованих китайських наукових журналів з різних галузей знань.

Web of Science

В рамках тестового доступу до 29 лютого 2016 року платформа Web of Science пропонує доступ до наступних баз даних:

 • Science Citation Index Expanded (1970-2016)
 • Social Science Citation Index (1970-2016)
 • Arts and Humanities Citation Index (1975-2016)
 • Conference Proceedings Citation Index (1990-2016)
 • Book Citation Index (2003-2016)
 • Russian Science Citation Index (2002-2016)
 • Scielo Citation Index (1980-2016)
 • Emerging Sources Citation Index (2015-2016)
 • Korean Journal Index (1980-2016)
 • Chinese Science Citation Database (1989-2016)
 • Derwent Innovations Index (1963-2016)
 • MEDLINE (1950-2016)