1. Студентам першого курсу денної форми навчання книжки та методичні матеріали видаються комплектами на початку навчального року на масовій видачі.
 2. Студенти інших курсів усіх форм навчання замовляють літературу індивідуально та одержують її протягом навчального року на відповідних абонементах:
  • студенти 1-4 курсу денної форми навчання (абонемент №1, к. 358);
  • студенти Центру заочної форми навчання з 1 по 6 курс (абонемент №1);
  • студенти 5 курсу денної форми навчання (абонемент №2);
  • слухачі Центру навчання іноземних громадян та слухачі Центру післядипломної освіти - на абонементі №2 (к.353).
 3. Науково-педагогічні працівники, аспіранти, здобувачі наукових ступенів, співробітники ХНУРЕ - замовляють літературу індивідуально та одержують на абонементі №2 (к. 353).
 4. Щоб одержати літературу на абонементах, необхідно заповнити листок читацької вимоги на кожне видання.

     
  Зразок заповнення листка читацької вимоги

 5. Якщо потрібної літератури немає у фонді нашої бібліотеки, Ви можете скористатися міжбібліотечним абонементом (МБА) у відділі наукової літератури (к. 353).
 6. Для здійснення попереднього оперативного замовлення книжок та методичних матеріалів Ви маєте можливість скористатися послугою "Дистанційне замовлення літератури".

Замовлення інших видів літератури

 1. Для замовлення періодичних видань (журналів, газет) зробіть усний чи письмовий запит із назвою видання черговому бібліотекарю у відповідному читальному залі (відділі):
 2. Для замовлення спеціальних видів літератури потрібно оформити заяву про дозвіл на ознайомлення у читальному залі для наукових робіт (к. 439):